Photos by Winkipop Media

Dayton Tavares

Winner Event 449: Tap Dance 12/u 

Gabriela Tooma

Winner Event 433: Tap Dance 14/u 

Maikolo Fekitoa

Winner Event 463: Tap Dance 10/u 

Dayton Tavares

Winner Event 437: Tap Dance Championship 13/u 

Miah-Rose Lake

Winner Event 450: Song & Dance 12/u 

Will Barbar & Natalie Parker

Winners Event 475: Tap Dance Dou or Trio 

Capital Performance Studio

Winner Event 493: Tap Dance Group 17/u 

Capital Perfomance Studio

Winer Event 496: Tap Dance Group 14/u 

Amelia Baxter

2nd Event 418: The Robert & Elizabeth Albert Junior Classical Ballet Scholarship

Amy Hihata

Winner Event 418: The Robert & Elizabeth Albert Junior Classical Ballet Scholarship

Annabelle Miranda

Finalist Event 418: The Robert & Elizabeth Albert Junior Classical Ballet Scholarship

Danielle Muir

Australian Ballet Scholarhip Award Event 418: The Robert & Elizabeth Albert Junior Classical Ballet Scholarship

Drew Hedditch

Finalist Event 418: The Robert & Elizabeth Albert Junior Classical Ballet Scholarship

Evan Loudon

Finalist Event 418: The Robert & Elizabeth Albert Junior Classical Ballet Scholarship

Joel Woellner

Australian Ballet Scholarship Award Event 418: The Robert & Elizabeth Albert Junior Classical Ballet Scholarship

Phoebe Warlow

Finalist Event 418: The Robert & Elizabeth Albert Junior Classical Ballet Scholarship

Alegria Dance

Finalist Event 503: Jazz Dance Groups 

Bradshaw Dancers

Finalist Event 503: Jazz Dance Groups

Brent Street Studios B

Finalist Event 503: Jazz Dance Groups

Brent Street Studios A

3rd Event 503: Jazz Dance Groups

Ev & Bow Fulltime Training Centre

Winner Event 503: Jazz Dance Groups

Marie Walton-Mahon Dance Academy

2nd Event 503: Jazz Dance Groups

Phoebe Warlow

Winner Event 428: Contemporary Dance 14 years 

Christina Forbes

Winner Event 429: Modern Expressie/Lyrical Dance 14 years 

Hannah McGee

Winner Event 431: Jazz Dance 14 years 

Gemma Antidormi

Winner Event 440: Modern Expressive/Lyricla Dance 13 years

Mia Bronneberg

Winner Event 438: Classical Ballet 13 years 

Sharlene Roberts

Winner Event 441: Demi-Character 13 years 

Zoe Williams

Winner Event 444 Classical Ballet 12 years 

Maddie Peat

Winner Event 424: Jazz DAnce 15 years 

Lachlan Monaghan

Winner Event 400: McDonald’s Ballet Scholarships (16-19 yrs) 

Lachlan Monaghan & Serene Green

Winners Event 400: McDonald’s Ballet Scholarships (16-19 yrs) 

Chloe Hitchen

Finalist Event 400: McDonald's Ballet Scholarships 

Henrietta Ellice-Fint

Finalist Event 400: McDonald's Ballet Scholarships

Kymberleigh Cowley

Finalist Event 400: McDonald's Ballet Scholarships

Liam Blair

Finalist Event 400: McDonald's Ballet Scholarships

Nicola Wills Jones

Finalist Event 400: McDonald's Ballet Scholarships

Shayarne Matheson

Finalist Event 400: McDonald's Ballet Scholarships

Serena Green

2nd Scholarship Event 400: McDonald's Ballet Scholarships 

Airi Matsuda

Winner Event 451: Boys Dance Championship 11/u 

Bethany Cockburn

Winner Event 452: Classical Ballet 11 yrs & 455: Demi-Character 11 yrs 

Jade Shubitz

Winner Event 457: Classical Ballet 10 yrs 

Cherrybrook Primary School Seniors

Winners Event 524: Primary School Dance Group 

Sumire Antonioli

Winner Event 432: the Robert & Elizabeth Dance Championship 14/u

Kayla Maree Tarantolo

Winner Event 454: Modern Expressive/Lyrical Dance 11 yrs

Anika & Naomi Ng

Winners Event 471: Classical Ballet or Demi-Character Duo or Trio  

Total Photos:46